מכתבי תודה

מכתב הבעת תודה והערכה לסילבי אורן ממושב נתיב הגדוד הבקעה לפני שנה וחצי במסגרת טיול יומי לאזור הבקעה באחת השבתות ביקרנו במושב נתיב הגדוד במשק אורן וקיבלנו הרצאה והסברים מקצועיים לגבי שמן הארגן. כאחד שסובל הרבה מכולסטרול גבוה טריגליצרידים גבוהים וכמו כן לחץ דם גבוה ומטופל בכדורים החלטתי לנסות לפי עצתה של סילבי שהשמן עוזר מאד ומפחית את כל מה שציינתי ורכשתי בקבוק שמן ארגן. לאחר שסיימתי את הבקבוק (כל בוקר על בטן ריקה איך שהתעוררתי שתיתי כף מהשמן ואחרי חצי שעה שתיתי ואכלתי רגיל) ביקשתי מקופת חולים בדיקות דם והתוצאות היו טובות מאד וכמעט כל מה שהיה חריג נכנס לתחום הנורמלי כבר שנה וחצי שאני שותה את השמן הבדיקות מאוזנות אני מזמין טלפונית בכל פעם שלושה בקבוקים ויש לציין שאחרי יום המשלוח כבר מגיע לסניף הדואר יש לציין שאני גר בחולון ומשק אורן בבקעת הירדן. בקיצור אני מאד מודה לגברת סילבי אורן, אמנם השמן לא זול אבל באמת עושה את העבודה ומאזן את בדיקות הדם.
הילל היימן
חולון
לפני שנה ,אירגנתי טיול לבקעת הירדן. המדריך היה גיל ברנר. המטיילים היו חברי קבוץ כפר החורש,בית השיטה,חיפאים,קבוץ לוחמי הגיטאות,טבעון כפר יהושוע.... חיים הצטרף אלינו עוד בדרך,וכבר הרגשנו שהגענו לחברים.סיירנו ,בהדרכתו,במטעים של הארגן והתמרים...הרגשנו מיד חיבור למקום ולחיים ,שנתן תחושה כל כך חברית וביתית. כשהגענו למרכז עצמו והיכרנו את סילבי,הבנו שאסור היה להחמיץ חוויה שכזאת. התקבלנו בחמימות בלתי רגילה,בכיבוד אותנטי,בהסברים ובהמון חיוכים... מעבר לכך,השמן שרכשנו,משמש את הנכד החדש שהצטרף למשפחתנו. קודם השתמשה בו בתי כדי לרכך ולסלק קמטים מהבטן ,ואחרי הלידה המשיכה לעסות את בטנה ומעסה גם את התינוק. באופן קבוע ,מאז הביקור ,אני מזמינה בשיחה אישית ולבבית מאד מסילבי,באופן קבוע,תמרים שכמותם לא טעמתי עדיין באף מקום אחר,שמנים,לא רק לשימוש המשפחה ,אלא כמתנות ייחודיות למי שאני מרגישה צורך להעניק משהו איכותי וייחודי ומקורי. גם שולחת לחו"ל כמתנות. סילבי שולחת כבר באותו יום,אני סומכת על היעילות והמהירות והזמינות שלה שמוכיחות עצמן בכל פעם מחדש. באוירה משפחתית ,ידידותית וחייכנית. ההמלצה שלי מלאת חום. התעכבנו בנתיב הגדוד ,במרכז המבקרים ,אצל חיים וסילבי,כי אנשים פשוט לא רצו לעזוב. חוויה נעימה,ארצישראלית ,תמרים,אוירה קצת תנכי"ת. מומלץ מאד מאד.תודה תודה תודה. נמשיך להיות בקשר ואמשיך להזמין מוצרים שמי שמקבלם מבקש ממני להזמינם שוב ושוב.
בתיה מאיר
שלום רב, רציתי לשתף אותך בשימושים המוצלחים שאני עושה בשמן הארגן הטהור. מאז נחשפתי לשמן אני מחזיקה אותו קבוע בבית וכל בני המשפחה יודעים את מיקומו. כשהילדים נעקצים או נשרטים הם יודעים לגשת ישר לבקבוק השמן ולעסות את המקום. במקרה של עקיצה זה גורם לעור להירגע ומסייע בהפחתת האדמומיות והנפיחות. במקרים של שריטות או שפשפות זה עוזר לרפא את המקום הפגוע. השתמשנו בשמן גם במקרים של כוויות ומפתיע באיזו מהירות האזור הפגוע הבריא ואפילו לא נותרו סימנים. אני אישית משתמשת בשמן באופן קבוע כמו סרום לעור הפנים ונשאלת ע"י חברות מה הטיפול שעשיתי.... במיוחד לאחר שביצעתי פילינג ביתי פשוט לפני העיסוי בשמן. השמן משמש אותי גם לחיזוק הציפורניים ולטיפוח השיער. אני מודה על כך שנחשפתי לשמן זה ולסגולותיו, הוא משמש אותי גם בזמן הריון למניעת סמני מתיחה, וגם את ילדי עיסיתי בשמן כבר בחודש הראשון להיולדם. היה לי חשוב לכתוב לכם על כך כדי ומקווה שתפרסמו זאת כי אני באמת מאמינה שכל בית צריך להחזיק בהישג יד את שמן ארגן הטהור ולנצל את סגולותיו בשימוש יום יומי.
בר יוסף
סילבי וחיים היקרים,
תודה ענקית
שבוע השייט השנה ה-15 בתל אביב ע"ש רס"ן אסף אסולין התקיים במהלך 9 ימים והיה לאירוע השייט הגדול במדינה בהשתתפות של כ-1700 משתתפים: ספורטאים, ילדים, נוער ו'יאכטונרים'. בשמנו - ההורים ובשם הוועדה המארגנת, אנו מבקשים להודות לך על תמיכתכם ותרומתכם, שעזרו לנו לקיים ולחתום את האירועים ברמה גבוהה ובצורה מכובדת. בתקווה להמשך שיתוף פעולה למען קידום השייט והספורט הימי בישראל בכלל ובתל אביב-יפו בעיקר , ולהנצחת שמו של בננו – רס"ן אסף אסולין . להתראות : בשבוע השייט ה-16, בשנה הבאה !!! בתודה ובהוקרה !!!!
נעמי ארז אסולין ואמנון ארז
ההורים של אסף ומתאמי הועדה המארגנת
I want to thank you for providing Argan oil to me and my family. I was first introduced to Argan oil when I visited your kibbutz last June. You explained that the health benefits included faster healing of skin after burns. This immediately interested me as I have a two year old granddaughter who suffered 2d and 3rd degree burns last December when she pulled a pot of boiling water on herself. I bought a bottle of the oil to give to my son just to see if it would help my granddaughter's healing. Afew days after I gave the bottle to him, my daughter-in-law called me to say: "What the heck is this stuff? She's healing faster in a few days than I have seen in a month!" That's when I ordered many bottles from you. I have begun to take a tablespoon a day to help fight cholesterol and I have recommended the oil to my friends. I also bought bottles for each of my other children so that they could have it in the house as a first-aid remedy.
Simon Swidler