טיפוח בשמן ארגן

שימוש יומי

כדי לטפח ולעודד התחדשות תאי עור מומלץ לאחר ניקוי ויבוש, לעסות בוקר וערב את עור הפנים והצוואר בטיפה אחת או שתיים של שמן ארגן, העור יראה בריא וזוהר – המחמאות שתקבלו על כך, יאשרו זאת !!!

פילינג  לימון
טיפול פנים זה מחדש את העור ומבהיר אותו, בסיום הטיפול העור יראה זוהר רענן וחיוני. הטיפול מיועד לעור רגיל עד שמן
את הטיפול  מומלץ  לבצע פעם עד פעמיים בשבוע בלבד על עור פנים נקי:
חצו לימון לשניים, טבלו אותו בקערית עם גרגרי סוכר  ועסו איתו בעדינות את עור הפנים למשך דקה או שתיים,  השהו על הפנים למשך כשתי דקות נוספות, לאחר מכן לשטוף את הפנים במים חמימים וליבש את העור בעדינות. סיימו את הטיפול בעיסוי טיפה אחת  או ושתיים של שמן ארגן על עור הפנים והצוואר.
הסוכר מסייע להסרת תאי עור מתים וחושף שכבת עור חדשה ורעננה, הלימון הוא בעצם חומצה טבעית התורמת להבהרת העור ושמן הארגן מעודד התחדשות תאי עור.
לפני כל יציאה ושהות בשמש ובייחוד לאחר טיפול פילינג חובה למרוח מקדם הגנה בעל SPF גבוה על הפנים והצוואר על מנת למנוע הופעת פיגמנטציה על העור ולמניעת הזדקנות העור בטרם עת.

 

שימו לב: הפילינג הזה אומנם טבעי אך הוא מאוד יעיל ועוצמתי ולכן כדאי לנסות  אותו קודם על פיסת עור קטנה לפני שמעסים את כל הפנים.  הפילינג אינו מתאים לבעלות עור דק ועדין, עור הסובל מקופרוז נימים  דקים אדומים הנראים לעין  ולעור עם  פצעי אקנה.

 

טיפוח השיער
שימו כמות קטנה של שמן ארגן על כף היד, עסו את השמן בין שתי כפות הידיים ולאחר מכן עסו עם כפות הידיים את השיער הלח או היבש. השמן תורם למראה רענן זוהר ובריא של השיער, מקנה  לו מרקם רך למגע ונוח לעיצוב.
עיסוי הקרקפת בשמן ארגן טהור מסייע להפחתת נשירת שיער אצל נשים בלבד