להזמנות חייגו 073-758-5786

שמן יוקרתי

מי מאיתנו לא רוצה ליהנות משמן יוקרתי לבישול או שמן יוקרתי לעיסוי? שמן יוקרתי נותן לנו תחושה מיוחדת של ייחוד שכל אחד מאיתנו רוצה לחוש. ישנם לא מעט שמנים יוקרתיים לבישול, שמן יוקרתי לבישול כזה הוא שמן הארגן. שמן הארגן הינו שמן יוקרתי שמקורו במרוקו הרחוקה. שמן הארגן משמש לתיבול של תבשילים מיוחדים וטעמו מזכיר את טעמם של אגוזי הלוז. שמן יוקרתי כמו שמן הארגן מעניק לתבשיל את הערך המוסף שלו. אחד הדברים המיוחדים בשמן הארגן שהופכים אותו ליוקרתי הוא הכמות הנדירה של ויטמין E  הנחשב כוויטמין מזין ביותר והעובדה שפרי הארגן ממנו סוחטים את השמן היוקרתי נמצא בסכנת הכחדה. על סגולותיו הבריאותיות של ויטמין E ניתן להרחיב ולקרוא בויקיפדיה.

שמן יוקרתי נמדד גם במחירו ובאחוז השמן הטהור שלו. ישנן לא מעט חברות המשווקות שמנים ומנסים לגרום לנו – הצרכנים, להאמין שהשמן אותו הם משווקים הינו שמן גורמה ויוקרתי. חשוב מאוד שתסתכלו באותיות הקטנות על מנת שתוכלו ליהנות באמת מהאיכות של שמן יוקרתי ולא של שמן מהול. במשק אורן  משווקים את שמן הארגן היוקרתי – טהור . משקיעים מאמצים רבים על מנת להבטיח לכם שתיהנו משמן יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר. מבחינה קוסמטית שמן יוקרתי עשוי לעשות את ההבדל בין עור פנים רענן ועור פנים כבוי. כפי שכבר כתבתי קודם לכן, מבחינה קוסמטית ישנה חשיבות מרכזית לתמהיל הוויטמינים שמכיל אותו שמן, שמן הארגן למשל מכיל בתוכו כמות גדולה של וויטמין E ושל חומצות השומן אומגה 3, אומגה 6 ואומגה 9.

שמן הארגן עונה על הקריטריונים להיותו שמן יוקרתי ולכן מחירו יקר יותר משמן רגיל אותו ניתן להשיג בכל חנות מאכל.  כאשר אנחנו משקיעים יותר כסף ורוכשים שמן יוקרתי, נרצה לקבל תמורה עבור הכסף שהשקענו ולכן ישנה חשיבות עליונה לוודא שהשמן היוקרתי הינו שמן טהור שאינו מכיל כל חומר אחר בנוסף  ו/או מעורבב עם שמנים אחרים, גורם חשוב העלול לפגוע בכמות הויטמינים וחומצות השומן הבריאותיות המיוחסים לו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן